O MARCE

 

 

Firma Mise En Place Polska została założona w 2016 przez dwójkę przyjaciół. Prawdziwych kucharzy i pasjonatów kulinariów. Celem projektu było tworzenie rękodzielniczych toreb na noże z najwyższej jakości materiałów. Eleganckich i wytrzymałych, ale przede wszystkim funkcjonalnych i poprawiających organizację pracy – Mise En Place (wszystko na swoim miejscu). 

Nasze produkty od początku do końca powstają w Polsce, szyte są w 100% ręcznie. A do ich produkcji używamy skór z Polskich garbarni.

Nasza firma została założona z myślą o kucharzach i barmanach ciesząc się zaufaniem osób z całego globu, które kupiły nasze rękodzieła. Nasze torby posiadają również czołowi szefowie kuchni w Polsce i europie. 

Obecnie oferujemy kilkanaście różnych produktów wykonanych z naturalnej skóry.  Skórzane torby na noże, torby barmańskie fartuchy oraz galanterie codziennego użytku. 

Jesteśmy dumni ze swoich produktów i uważamy, że dzięki swojej jakości oraz unikatowości będą dalej zadowalać naszych klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i oprócz klasycznej kolekcji tworzymy specjalne zamówienia dla naszych szanownych klientów.

Od początku funkcjonowania naszej działalności wspieramy wiele inicjatyw kulinarnych. Mieliśmy przyjemność współpracować z Lexus Hybrid Cuisine,  jak i  rownież byliśmy  sponsorami  drużyny Bocuse d’Or  oraz Polskiej kadry narodowej, która w Luksemburgu reprezentowała Polskę na kulinarnym pucharze świata Expogast Culinary World Cup 2018 Luksemburg. Regularnie uczestniczymy w sponsorowaniu  nagród dla szkolnych konkursów kulinarnych oraz olimpiad wiedzy o żywieniu. 

Pomimo sukcesu na lokalnym rynku cały czas czujemy niedosyt, jesteśmy młodą firmą i pragniemy się prężnie rozwijać i poszerzać zasięg sprzedaży oraz swoje portfolio. Cały czas wdrażamy nowe projekty, a naszym kolejnym krokiem jest debiut na rynku produktów codziennego użytku. 

Uważamy, że w świecie zalanym przez fabrycznie robione produkty z użyciem niskiej jakości materiałów istnienie naszego projektu ma sens i a nasz każdy kolejny klient motywuje nas i pomaga w dążeniu do celu. 

Naszym głównym celem jest rozwój marki nie tylko na rynku detalicznym, ale również kooperacja z firmami i kontrahentami z całego świata. Oprócz produktów z naszego portfolio oferujemy również tworzenie indywidualnych i unikatowych projektów na zlecenie. 

Nazwa naszej firmy to nasze główne motto – najważniejsze, aby wszystko było na swoim miejscu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
W związku z urlopem, zamówienia zrealizowane w dniach 20-29 luty, zostaną wysłane 4 marca - za utrudnienia przepraszamy